Meny 

Boligenergi AS

+47 22 89 13 00 (07.00 – 17.00) post@boligenergi.no

Boligenergi AS

Besøksadresse:
Innspurten 15, 0663 Oslo

Postadresse:
Pb 6272 Etterstad, 0603 Oslo

Organisasjonsnummer
NO 995 898 012 MVA

Faktura til Boligenergi?

 

Vakttelefon

Alle avtalekunder har eget nummer til vakttelefon for døgnberedskap 24/7/365

Ansatte i Boligenergi

Jørgen Molvig

Daglig leder

Telefon +47 915 73 969
jorgen.molvig@boligenergi.no

Portrett av Knut Olav Knudsen i Boligenergi
Knut Olav Knudsen

Forretningsutvikler

Telefon +47 922 22 668
knut.olav.knudsen@boligenergi.no

Portrett av Håvard Sveahaugen
Håvard Sveahaugen

Energiingeniør

Telefon +47 994 35 953
havard.sveahaugen@boligenergi.no

Even Bjerke fra Boligenergi
Even Bjerke

Energiingeniør/ Fagansvarlig elektro

Telefon +47 976 76 597
even.bjerke@boligenergi.no

Stian Lillelid

Prosjektleder Ettermarked / HMS leder

Telefon +47 951 30 085
stian.lillelid@boligenergi.no

Nils Gregussen

Senior prosjektleder

Telefon +47 915 15 214
nils.gregussen@boligenergi.no

Ida H. Lereng

Energiingeniør

Telefon +47 913 80 581
ida.lereng@boligenergi.no

Christin Kaasa

Prosjektleder

Telefon +47 902 58 167
christin.kaasa@boligeneri.no